Firma Profili

MASS MAKINA SANAYI INSAAT VE TICARET ANONIM SIRKETI

22 Temmuz 1996 tarihinde Ankara’da kuruldugu günden bugüne özellikle çimento fabrikalari, kirma-eleme tesisleri ve bu sektörlere dönük çesitli makine imalatlari alaninda hizla büyüyen, gerek imalat ve gerekse hizmet kalitesi ile ön planda olmayi hedefleyen anlayisiyla müsterilerine zamaninda, kaliteli ve hatasiz ürünler saglamayi amaç edinmistir.

 

Baslangiçta hedef olarak belirlenen sektörlere zamanla tahil ve cam sanayine yönelik ihtiyaçlara uygun makine ve ekipman imalatlari da eklenmis ve ilgili sektörlerin ihtiyaçlarina uygun olarak üretimleri saglanmistir. Bu açilimlar dogal olarak firma makine parkinda da önemli gelismeleri beraberinde getirmistir.

 

Mass Makine yurt içinde yapmis oldugu birçok anahtar teslimi isin yaninda son yillarda gerek isbirligi yaptigi firmalarla gerek kendi potansiyeli sayesinde yurt disinda da endüstriyel tesis imalatlari yapmaktadir. Özellikle yurtdisi payinin artirilmasi amaciyla planlarini, yatirimlarini bu yönde sürdürmekle birlikte enerji sektörünün ihtiyaçlarina yönelik imalatlarin gerçeklestirilebilmesi için mevcut imalat portföyünde yenilikler ve gelistirmeler de yürütülmektedir.

 

Sürekli iyilestirme ve gelistirme felsefesi dogrultusunda, kapasite artirimi ile birlikte yurt içi ve yurt disinda serbest rekabet sartlarina karsi bilgi birikimini, tecrübeli teknik kadrosunu ve ciddi is anlayisini korumak amaciyla da etkili ve sürdürülebilir bir ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemini kurmus ve yürütmektedir.