Mass Makina Sanayii A.Ş
x
Firma Profili
MASS MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

22 Temmuz 1996 tarihinde Ankara’da kurulduğu günden bugüne özellikle çimento fabrikalari, kırma-eleme tesisleri ve bu sektörlere dönük çeşitli makine imalatları alanında hızla büyüyen, gerek imalat ve gerekse hizmet kalitesi ile ön planda olmayı hedefleyen anlayışıyla müşterilerine zamanında, kaliteli ve hatasız ürünler sağlamayı amaç edinmiştir.


Başlangıçta hedef olarak belirlenen sektörlere zamanla tahıl ve cam sanayine yönelik ihtiyaçlara uygun makine ve ekipman imalatları da eklenmiş ve ilgili sektörlerin ihtiyaçlarına uygun olarak üretimleri sağlanmıştır. Bu açılımlar doğal olarak firma makine parkında da önemli gelişmeleri beraberinde getirmiştir.


Mass Makina yurt içinde yapmış olduğu birçok anahtar teslimi işin yaninda son yıllarda gerek işbirligi yaptığı firmalarla gerek kendi potansiyeli sayesinde yurt dışında da endüstriyel tesis imalatlari yapmaktadir. Özellikle yurtdışı payının artırılması amacıyla planlarını, yatırımlarını bu yönde sürdürmekle birlikte enerji sektörünün ihtiyaçlarına yönelik imalatların gerçekleştirilebilmesi için mevcut imalat portföyünde yenilikler ve geliştirmeler de yürütülmektedir.
 

Firma Profili