Mass Makina Sanayii A.Ş
x

KARİYER

KARİYER

İnsan Kaynakları Politikası

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

MASS MAKİNA olarak İnsan Kaynakları politikamızda ‘ÖNCE İNSAN’ yaklaşımını benimsemekteyiz.

Firmamızın en önemli misyonu insan haklarına saygı duyulması ve bu saygının devamlılığının sağlanmasıdır.

İnsan Hakları Politikamız çerçevesinde MASS MAKİNA çatısı altında her bir çalışan, Türkiye Cumhuriyeti mevzuatına uygun olarak dil, din, ırk, cinsiyet-tercihler ve politik görüşler olarak eşittir. Bu bağlamda her bir MASS MAKİNA çalışanı başkalarının hak ve özgürlüklerine saygılı olmak ve bu hak ve özgürlükleri tehdit etmemek kaydıyla isteklerini dile getirme hakkına sahiptir.

Vizyon ve misyonumuz doğrultusunda çalışanlarımızı yarınlara hazırlamak amacı ile eğitime büyük önem verilmektedir. Sürekli öğrenmeyi amaç edinen kültürümüzü kuvvetli temellere oturtabilmek adına 2020 yılından bu yana MASS AKADEMİ VE MASS SANAT kapsamında gelişim faaliyetleri düzenlenmektedir.

AKADEMİ’ miz gerek firma içi alanında uzman kadrolarımızın verdiği eğitimler ile; gerekse firma dışı eğitimler ile yürümektedir. Firmamız için hem mesleki hem beşeri alanların gelişimi aynı derecede önem arz etmektedir.

İnsana, şirket içi ilişkilerine ve çalışan mutluluğuna verilen önemin bir neticesi olarak, dinlenmek veya istendiği takdirde orada çalışmak için MASS SOKAK olarak isimlendirdiğimiz neşeli yol üzerinde MASS CAFE alanı oluşturulmuştur. Firmamızda dinlenme zamanlarında ve molalarda kullanılmak üzere masa oyunları, TV izleme, bilardo, langırt vb çeşitli oyun ve etkinlikler mevcuttur.

Şirketimiz bünyesinde yer alan çalışanlarımızın kendi çalışma alanlarında meydana gelen sorunları/ problemleri gönüllü olarak yürüttüğümüz MASS İYİ NİYET ÇEMBERİ ile çalışanlarımız için yaratıcılık ve yenilikçilik ortamını sağlamayı kendimize hedef edinmiş bulunmaktayız.

Ayrıca Ulusal veya havasal sıkıntılar olmadığı müddetçe, cumaları yarım saat erken paydos ederek, bütün MASS EKİBİ olarak açık alanda; kışın MASS yapımı ocaklardaki ateşler eşliğinde; yazın ise MASS SOKAK banklarında yiyecek içecek ikramı yapılıyor olup, haftanın yorgunluğunun atılmasına ve birimler arası iletişimin artmasına fırsat sağlanmaktadır. 

ŞEÇME VE YERLEŞTİRME POLİTİKASI

İşe alım sürecimizde temel hedefimiz adayların yetenek ve becerilerinin etkin analiz ederek, doğru işe alım sürecinin yürütülmesidir.

ÜCRET VE SOSYAL HAKLAR

Yetkinliğe bağlı olarak belirlenen pozisyonlara uygun oluşturulan ücret skalası çerçevesinde, adaleti kendimize öncelik belirlemekteyiz.

GELİŞİM VE PERFORMANS

Çalışanlarımızı ve bizleri her zaman nasıl bir adım daha öne taşıyabiliriz düşüncesi ile hareket etmekteyiz.

Performans bazında çalışanların verimliliğini ve performansını ölçerek sürekli gelişim sağlamak temel politikalarımız arasındadır.

CV Gönder